KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13614045
nr 1361 4045
Gisèle Celan-Lestrange
(1927-1991), Frankrike
Etsning, Komposition. Signerad, numrerad 10/30. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 50x55cm
Gisèle Celan-Lestrange, fransk bildkonstnär född 1927, död 1991 .
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:06:10
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
Gisèle Celan-Lestrange
Läs mer om Gisèle Celan-Lestrange